Prešovské hádzanárky ŠŠK SLŠ Prešov sú opäť na scéne...

ŠŠK SLŠ Prešov - Majster SR 2011 a dvojnásobný vicemajster Slovenska 2010, 2009, Mladý športový talent SR 2011

Návštevy

Dám gól???

ball-0044.gif from 123gifs.eu

Výsledky mladšie žiačky A

MajsTROVSTVÁ SLOVENSKA MladŠÍCH ŽIAČOK

 

SKUPINA "A"

PO

 

 

 

SA

 

 

BY


 


VN

 

 

S
K
Ó
R
E
B
O
D
Y
U
M
I
E
S
T
N
E
N
I
E
PREŠOV X 14:23
20:15
13:19
 47:57 2
 A3
šaľa
23:14
X 24:14
 16:19  63:47 4
 A2
BytČa
15:20
14:24
X 16:13
 45:57  2
 A4
Vranov
19:13
19:16
 13:16 X 51:45
 4 A1

 

MajsTROVSTVÁ SLOVENSKA MladŠÍCH ŽIAČOK


SKUPINA "B"

 

  DS

 

 

  IU

 

  BA

 

ŠKP 
S
K
Ó
R
E
B
O
D
Y
U
M
I
E
S
T
N
E
N
I
E
D. Streda X 6:20
17:20 11:18 34:58 0 B4
IUVENTA
20:6
X 23:16 15:18 58:40 4 B1
BÁNOVCE
20:17 16:23 X 16:15
52:55 4 B3
ŠKP
18:11 18:15 15:16
X 51:42 4   B2

 

Výsledky v skupinách:

12,00 – 12,50    č. 1    1 – 4      Prešov – Vranov  13:19 (10:8)

13,00 – 13,50    č. 2    1 – 4      Dunajská Streda –  ŠKP 11:18 (8:7)

14,00 – 14,40    č. 3    2 – 3      Šaľa – Bytča  21:14 (14:3)

14,50 – 15,30    č. 4    2 – 3      Iuventa  – Bánovce  23:16 (10:8)

15,40 – 16,20    č. 5    1 – 3      Prešov – Bytča  20:15 (7:6) 

16,30 – 17,10    č. 6    1 – 3      Dunajská Streda – Bánovce  17:20

17,20 – 18,00    č. 7    2 – 4      Šaľa – Vranov  16:19 (11:9)                                  

18,10 – 18,50    č. 8    2 – 4      Iuventa – ŠKP  15:18 (8:8)                                

19,00 – 19,40    č. 9    1 – 2      Prešov – Šaľa   14:23 (6:10)      

 

08,00 –  08,40  č. 10   1 – 2      Dunajská Streda – Iuventa   6:20  (2:12)       

08,50 –  09,30  č. 11   3 – 4      Bytča – Vranov  16:13 (8:6)

09.40 –  10.20  č. 12   3 – 4      Bánovce – ŠKP  16:15 (8:10)          

 

Štvrťfinále, sobota 11.6.2011     

10,40 –  11,20  č. 13   A1 - B4  Vranov - Dunajská Streda 17:15 (10:6)

11,30 –  12,10  č. 14   A2 – B3  Šaľa - Bánovce 11:14 (6:7)

12,20 –  13,00  č. 15   A3 – B2  Prešov - ŠKP 13:14 (7:7)

13,10 –  13,50  č. 16   A4 – B1  Bytča - Iuventa 7:17 (2:11)

 

Semifinále

14,00 –  14,40  č. 17                 Vranov -  ŠKP Bratislava 14:19 (8:10)

14,50 –  15,30  č. 18                 Bánovce - Iuventa Michalovce 13:23 (8:11)

 

O 5.-8.miesto

15,40 –  16,20  č. 19                 D.Streda - Prešov  13:18 (7:10)

16,30 –  17,10  č. 20                 Šaľa - Bytča  23:19 (11:9)      

17,30 –  18,10  č. 21                 o 7. miesto   D.Streda - Bytča 16:10 (7:5)

18,20 –  19,00  č. 22                 o 5. miesto   Prešov - Šaľa 17:15 (:)

 

Poradie tímov:

1. Iuventa Michalovce, 2. ŠKP Bratislava, 3. BHK Gabor Bánovce nad Bebravou, 4. MŠK Vranov n/T, 5. ŠŠK Prešov, 6. HK Slovan Duslo Šaľa, 7. ŠK Talent Dunajská Streda,  8. MHK Bytča

 

12.júna 2011 (nedeľa):        

09,00 –  09,50  č. 23                 Vranov n/Topľou - Bánovce n/Bebravou 11:22 (6:12); 3. miesto - Bánovce 

10,10 –  11,00  č. 24                 Iuventa - ŠKP Bratislava 19:15 (8:8) - majstrom sa stala Iuventa

Zdroj: webstránka Iuventy Michalovce

 
ŠŠK SLŠ Prešov + hádzaná = návrat slávy ženskej hádzanej do Prešova