Prešovské hádzanárky ŠŠK SLŠ Prešov sú opäť na scéne...

ŠŠK SLŠ Prešov - Majster SR 2011 a dvojnásobný vicemajster Slovenska 2010, 2009, Mladý športový talent SR 2011

Návštevy

Dám gól???

ball-0044.gif from 123gifs.eu

Fonix kupa 2009

Výsledky na turnaji v Debrecíne 6.-8. februára 2009
    V silnej a náročnej konkurencii v maďarskom Debrecíne si naše mladšie hráčky pod vedením trénerky Mgr. Bibiány Ščerbákovej-Klimkovej vybojovali desiatu priečku z 22 družstiev. Hralo sa v štyroch skupinách po 5 a 6 družstiev (my sme mali 6, viď. dole) systémom každý s každým a potom rýchla smrť (prehráš - vypadneš). Niektoré zápasy dievčatá nepodcenili, hrali výborne a vyhrali. Naopak za prehry v ostatných zápasoch si mohli samé (t.j. nie preto, že súper bol lepší). Hlavne pre nepresné nahrávky, slabé strely na bránu, nepremenené sedmičky, slabú aktivitu a razanciu v útoku, zriedkavú streľbu na bránu a zbytočné góly v našej bráne. Aj napriek týmto chybám dievčatá tvrdo bojovali a skončili pred slovenskými družstvami z Iuventy Michalovce a FHT Drábová Košice. Bola to dobrá škola na Majstrovstvá Slovenska 2009, na ktorých dúfam budeme už úspešní!
                                          Maroš Hrabčák
                                      rodič-fanúšik-pozorovateľ  

2. Főnix Kupa 2009 Debrecen

...celkové výsledky sú dole pod touto tabuľkou, odklikni odkaz "Výsledky na Fonix kupa 2009"...

Strelkyne gólov na Fonix kupa 2009

číslo priezvisko a meno ly
1 Kundrátová Barbora  /brank./ 0
2 Hrabčáková Barbara 24
3 Hižnayová Lucia 0
4 Musilová Lucia 8
5 Scholtzová Ema 8
6 Vencúriková Viktória nebola
7 Čirčová Rebeka 9
8 Pošiváková Soňa 22
9 Verešpejová Natália 0
10 Bérešová Katarína 9
11 Dziaková Miroslava 0
12 Ďuricová Lívia /brankárka/ 0
15 Olejárová Michaela 0
17 Baranová Michaela

4

18 Lorenčíková 0
... ...klikaj dole v odkazoch... 

 Účastnícke družstvá 

 A skupina  C skupina
 UKSE Szekszárd Radenska  DEAC
 Nádudvari SE  Szombathelyi Rajczy SI
 Szeged KKSE  Kézilabda Szeged SE
 Presov (Szlovákia)  Mohács
 Orosháza-Gyopáros-1  Dunakeszi Kinizsi
 Körmendi DMTE  Orosháza-Gyopáros-2

 B skupina  D skupina
 Debreceni SC-SI               Tamási KC
 FTC  Békéscsaba ENK SE
 Fehérgyarmat  Berettyó MSE
 Kosice  (Szlovákia)  Michalovce (Szlovákia)
 Eötvös DSE Dorog  Gödöllő

A csoport végeredménye

H

Csapat

M

G

D

V

GA

GK

P

1.

 Ororsháza Gyopáros 1.

5

4

0

1

76-54

+22

8

2.

 Szeged KKSE

5

4

0

1

71-58

+13

8

3.

 Presov (szlovákia)

5

2

1

2

60-48

+12

5

4.

 UKSE Szekszárd Radenska

5

2

1

2

64-64

0

5

5.

 Körmend DMTE

5

2

0

3

72-75

-3

4

6.

 Nádudvari SE

5

0

0

5

31-75

-44

0

A skupina s B skupinou 

176 10:10 Ororsháza Gyopáros 1. - Debreceni SC-SI 12-20


AB ág 3-4 helyéért

177 10:50 Szeged KKSE - FTC hétméteresekkel

AB ág 5-6 helyéért

185 8:40 Presov (szlovákia) - Fehérgyarmat 16-10


AB ág 7-8 helyéért

186 9:20 UKSE Szekszárd Radenska - Eötvös DSE Dorog 12-15


AB ág 9-10-11 helyéért

184 8:00 Körmend DMTE - Kosice (szlovákia) 16-22

187 10:00 Nádudvari SE - Kosice (szlovákia) 3-14
Nádudvari SE - Körmendi DMTE 8-20

AB ág végeredménye:

 1.  Debreceni SC-SI
 2.  Ororsháza Gyopáros 1.
 3.  FTC
 4.  Szeged KKSE
 5.  Presov (szlovákia)
 6.  Fehérgyarmat
 7.  Eötvös DSE Dorog
 8.  UKSE Szekszárd Radenska
 9.  Kosice (szlovákia)
 10.  Körmendi DMTE
 11.  Nádudvari SE

Konečné poradie:

1. Debreceni SC-SI
2. Tamási KC
3. KSZSE Szeged
4. Orosháza- Gyopárosfürdő KSC
5. Szombathelyi Rajczy Imre SI
6. FTC
7. Szeged KKSE
8. Sonepar Békéscsabai ENKSE
9. Mohácsi TE
10. SSK Hermes Presov
11. Fehérgyarmat  Kölcsey DSE
12. Michalovce  (Szlovákia)
13. Eötvös DSE Dorog
14. Gödöllő
15. UKSE Szekszárd Radenska
16. DEAC Sport
17. FHT Drábova Kosice (Szlovákia)
18. Dunakeszi Kinizsi
19. Körmendi DMTE
20. Orosháza 2
21. Nádudvari SE
22. Berettyó MSE

 
ŠŠK SLŠ Prešov + hádzaná = návrat slávy ženskej hádzanej do Prešova