Prešovské hádzanárky ŠŠK SLŠ Prešov sú opäť na scéne...

ŠŠK SLŠ Prešov - Majster SR 2011 a dvojnásobný vicemajster Slovenska 2010, 2009, Mladý športový talent SR 2011

Návštevy

Dám gól???

ball-0044.gif from 123gifs.eu

Domov

Zlato a striebro na Sarius cupe 2010

     „Hurá! Super! Ste perfektné!” Takéto výkriky zneli z už aj tak dosť vydratých  hrdiel hádzanárskych fanúšikov v nedeľu popoludní Mestskou športovou halou v Prešove po finálovom zápase starších žiačok v hádzanej.  Našich doslova „ zlatých dievčat ”. Prečo doslova? No lebo si vybojovali  prvé – zlaté miesto.  O takomto výsledku nik z fanúšikov nechcel ani na sekundu  zapochybovať (hoci sme mali riadne stiahnuté ... ), lebo sme vedeli, že tie naše zlaté dievčatá sú hádzanárky telom i dušou a hrajú vždy fair – play hru. Ale čo si budeme nahovárať , sú naše a sú najlepšie aj vďaka nášmu trénerovi Mgr. Miroslavovi Leškovi. Vďaka a  baby úsmev!
    Ani naše mladšie dievčatká neodišli bez medailí. Zabojovali a spolu s trénerkou Mgr. Miroslavou Kundrátovou si  odniesli krásny strieborný kov. Dúfame, že to už bude len lepšie a ešte lepšie.
    O tom, kto bola najlepšia brankárka, hráčka, strelkyňa  a členka hviezdneho tímu, či už mladších alebo starších  hráčok sa dočítate na našej stránke (v rubrike „Turnaje“ ---- „Sarius Cup 2010“), takže sa nebudem opakovať. Keby som však mala tú silu a moc, tak by som určite v tomto turnaji  ocenila aj hráčky, ktoré bojovali ako dračice - bránili,  blokovali, vytláčali (podotýkam vždy športovo) súpera čo najďalej od našej brány, len aby ich spoluhráčky  mohli strieľať tie vytúžené a pre tím potrebné góly a chránili si  tak svoju bránu.  Dievčatá všetkým Vám patrí veľká vďaka a pamätajte, že sme na Vás veľmi, veľmi pyšní. Držím Vám prsty do Karvinej na „Karviná cup 2010“!!!
                                                      Mgr. Gabriela Hrabčáková
Poslední komentáře
23.08.2010 21:41:51: Ja sa tiez pripájam ku gratuláciismiley${1}.Dievčatá ste len a len naše...cmuk Jana Hižnayová
23.08.2010 09:13:03: Hádzanárky a tréneri naši zlatí, gratulujem a všetko čo máte natrénované využite v ďalších zápasoch....
 
ŠŠK SLŠ Prešov + hádzaná = návrat slávy ženskej hádzanej do Prešova